Kiev Urban Bureau » Новости » Український муралізм: 14 робіт вуличних художників, які прикрасили депресивні райони Кам’янця-Подільського

Український муралізм: 14 робіт вуличних художників, які прикрасили депресивні райони Кам’янця-Подільського

Август 29, 2015 KUB - Комментариев нет

муралХудожники-муралісти з різних країн світу за декілька років розписали своїми роботами десятки занедбаних, аварійних та житлових будинків у депресивних районах Кам’янця-Подільського.

Проект був реалізований в рамках фестивалів Республіка, який цього року (в перші вихідні вересня) вп’яте пройде на території місцевої фортеці.

Загальна площа малюнків — близько 3000 кв.м. Усі кошти, які були зароблені на фестивалі, який позиціонує себе як антикомерційний, витрачаються на оплату мистецьких акцій та на закупівлю необхідного обладнання для рейтерів.

Фестиваль багатий також на музичну програму, головна сцена якої розташована на території історичної фортеці XIV століття. Варто зазначити, що завядки фестивалю Кам’янець-Подільський став першим містом України, яке представлене на всесвітньому проектіGoogle Street Art Project.

НВ зібрало 14 цікавих робіт світових та українських художників-муралістів, які тепер красуються на фасадах місцевих будівель:


Related Posts

Leave a Comment