Проект реконструкції Поштової площі має бути відкритим для громадськості

Апрель 29, 2015 KUB - Комментариев нет

поштоваГромадські активісти презентували свої побажання щодо забезпечення безбар’єрного простору на Поштовій площі. В результаті круглого столу замовники реконструкції погодилися надати громадськості останній проект для детального аналізу.

Круглий стіл щодо реконструкції Поштової площі

На круглому столі 29 квітня зібралися громадські організації, ЗМІ, сторона замовника та інвестора реконструкції Поштової площі, були присутні представники Київської міської ради та КМДА.

Круглий стіл щодо реконструкції Поштової площі

Ініціатори круглого столу звернули увагу на необхідність створення на Поштовій площі середовища, що було б доступним для маломобільних груп населення (батьки з дитячими візками, особи похилого віку, люди з обмеженими можливостями) та велосипедистів.

Круглий стіл щодо реконструкції Поштової площі

В ході розмови замовники погодилися у наближчі терміни відкрити громадськості актуальний проект реконструкції Поштової площі. Експерти міських організацій проведуть аналіз цього проекту та представлять його оцінку.

Круглий стіл щодо реконструкції Поштової площі

Пропонуємо ознайомтеся з нашими рекомендаціями та баченням Поштової площі:

Матеріали круглого столу щодо доступності Поштової площі fromvelotransport

Круглий стіл відбувся за ініціативи ГО “Асоціація велосипедистів Києва”, “Підмога.інфо”, всеукраїнська громадська організація “Асоціація інвалідів-спинальників України”, ГО “ДемАльянс Допомога” та “Аналітичний центр CEDOS”.

avk

Related Posts

Leave a Comment