10 вересня відбудеться перше засідання Київського урбаністичного клубу

Сентябрь 9, 2014 KUB - Комментариев нет

Представники київської влади та громадськості зберуться, щоб спробувати зрозуміти, наскільки ефективні суб’єкти влади та громадських ініціатив в управлінні містом.

Київський урбаністичний клуб – це спільний проект Kiev Urban Bureau та Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні. Планується, що на першому засіданні клубу буде дискусія, яка включатиме виступ спікерів (до 10 хвилин), та подальше обговорення їхніх меседжів. Свою присутність вже підтвердили:

  • заступник київського міського голови Анна Старостенко;
  • керівник нідерландського представництва Cityförster Network for Architecture Мартін Собота;
  • співзасновник урбан-руху Lypneva.com у Львові Андрій Шуляр;
  • києвознавець Владислава Осьмак.

Мер Києва Віталій Кличко попередньо підтвердив свою присутність, якщо у нього не буде форс-мажорних обставин.

тарас3

Тарас Березовець, Kiev Urban Bureau, CEO & Founder

 

«Мета заходу – зміцнити публічний і персональний діалог між представниками міської влади та представниками суб”єктів громадських ініціатив і спільнот у Києві. Київський урбаністичний клуб прагне утворити платформу для спілкування та знаходження спільних точок дотику між владою і громадськими спільнотами міста. Адже, зазвичай, простір спілкування тих і інших не збігається».

Організатори заходу планують постійно організовувати подібні дискусії та в активному режимі моніторити вирішення обговорених питань, шукати спільно із владою та громадськістю ефективні, сучасні шляхи вирішення міських проблем. В результаті першого засідання буде сформовано резюме, де будуть викладені основні ідеї, вироблені протягом засідання. Цей документ буде направлений до органів київської міської влади. Також він буде у загальному доступі.

Початок о 18:00.
Місце проведення заходу: Галерея сучасного мистецтва – Bottega Gallery, вул. Михайлівська, 22б

Hmarochos.kiev.ua

Related Posts

Leave a Comment