У Києві розпочалося дослідження мобільності населення

13 февраля, 2015 KUB - Комментариев нет

транспорт_проездЗ метою створення транспортної моделі столиці у Києві стартувало електронне опитування мешканців міста та його околиць щодо їх транспортної поведінки. За словами заступника директора Департаменту містобудування та архітектури Андрія Вавриша, дослідження мобільності населення у Києві проводиться вперше.

«Основний етап опитування здійснюється методом домашнього телефонного інтерв’ювання киян. Для цього залучено авторитетну і досвідчену організацію – Київський міжнародний інститут соціології.

Електронне анкетування населення, у свою чергу, допоможе створити більш повну картину сучасного стану транспортної інфраструктури столиці, виявити специфічні кореспонденції та потреби киян.

Ми запрошуємо усіх мешканців столиці в он-лайн режимі відповісти на запитання про щоденні переміщення, транспортні вподобання та очікування від якості обслуговування громадського транспорту. Результати цього дослідження  ляжуть в основу транспортної моделі Києва, яка допоможе вирішити ряд проблемних питань. Таким шляхом розвиваються провідні європейські міста. А з 2014 року  подібна система запрацювала і у Львові.

Електронне опитування діятиме постійно. Це буде велика база даних про щоденні переміщення людей містом. У подальшому аналіз цих даних використовуватимуть для оптимізації транспортної моделі та покращення транспортної інфраструктури міста.

Опитування є анонімним та не передбачає використання приватних даних мешканців міста», — розповів Андрій Вавриш.

Пройти анкетування можна за посиланням.

kga.gov.ua