У Львові з’явиться квартал для креативного класу і підприємців

2 сентября, 2015 KUB - Комментариев нет
креатив_кварталПро це повідомив один з радників мера міста Андрія Садового Ілля Кенігштейн.

«Ми з партнерами хочемо створити у Львові проект «Креативний Квартал». Це комплекс загальним розміром більше 15,000 кв м (включаючи зовнішні території), з антікафе, коворкінгом, стартап-боксами, залами для майстер-класів та івентів, хакер-спейсом, творчими майстернями, центром розвитку дітей, мейкер-спейсом, експеріментаріумом, переговорними кімнатами, цифровой лабораторією, стартап-банком, поштовим відділенням, амфітеатром, еко-парком, парковкою і багатьом іншим», —  повідомив Ілля Кенігштейн насвоїй сторінці у facebook.

Такий квартал повинен стати місцем зустрічі, спільної роботи та розвитку представників технологічної та креативної спільнот, а також підприємців, або бажаючих ними стати та їх дітей. Мета проекту – створити яскравий культурно-інноваційний хаб з цілим діапазоном освітніх і розвиваючих проектів, заснованих на парадигмі нової філософії креативного підприємництва та smart-відпочинку.

Завдання проекту – сприяти трансформації Львова в центр креативного підприємництва.

Про готовність допомогти у його реалізації вже заявили глобальні інноваційні компанії: Microsoft, Intel, Ericsson, HP, Cisco, Schneider Electric і багато інших.

life.pravda.com.ua