Оголошено переможців конкурсу на благоустрій Контрактової

Июнь 1, 2015 KUB - Комментариев нет

контрактНа фестивалі міських проектів PRO Місто оголосили переможців конкурсу CONTR/ACT на благоустрій Контраткової площі.

І місце зайняв проект “Київська вітальня”. За словами авторів концепції, цей проект дозволить поетапно створити новий європейський простір на Контрактовій площі для людей будь-якого віку та зацікавленості. На площі створюється найбільший на Подолі Контрактовий сад, комфортний транспортно вузол, пішохідний бульвар на вул. Сагайдачного, зони відпочинку з фонтанами, тощо. Переможець отримує приз у розмірі 10 000 гривень.

k2k3

ІІ місце дісталось проекту під кодом 131313. У ньому пропонується створення нових тимчасових споруд біля транспортного хабу на Контрактовій. Також на трамвайній колії на прилеглій до скверу території планується встановити інтерактивний пам’ятник першому в Європі трамваю.

k5k4

Журі конкурсу рекомендувало об’єднати під час проектування в одну команду авторів проектів, які отримали І та ІІ місця, взявши за основу проект “Київська вітальня” і частково додавши туди функціонал проекту 131313.

ІІІ місце отримав проект під номером 650555. У ньому біля кінцевої зупинки трамваю та виходу з метро пропонується побуувати дві трикутні споруди, в яких можуть розміщуватись різні послуги. Також планується зробити велодоріжки на території площі і велику кількість місць для сидіння та лежання у вигляді настилів з дерева. А на східцях Гостиного двору автори запропонували поставити незвичайні вулчині меблі, які можна використовувати, як столики або сидіння.

k6

Хмарочос